+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Výfukové systémy

výfukové systémy MIVV

Moto výfuky MIVV se vyrábějí se zaměřením na nejlepší možnou výkonnost (tedy jak kvalitu a spolehlivost, tak výkon a emoce). Proto jsou konstruovány pro nejvyšší možnou efektivitu pro každý jednotlivý typ motocyklu. Kvalita zvuku je speciálně studována, aby  výsledkem byl velmi sportovní zvuk, který navíc zdůrazňuje  charakteristiku motoru.  To je možné za pomoci moderních počítačových metod používaných inženýry  společnosti MIVV.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 

Moto výfuky a výfukové systémy MIVV

Společnost MIVV se specializuje na vývoj a výrobu výfukovým systémů pro motorová vozidla jak pro prvovýrobu, tak pro aftermarket.Od založení v roce 1970 zažívá neustálé období rozvoje až k dnešní průmyslové skupině, která je přítomna ve více než dvaceti zemích v Evropě i mimo ni díky svým distributorům.V současnosti spolupracuje s nejprestižnějšími světovými motocyklovými společnostmi jako je YAMAHA, DUCATI, APRILIA, MOTO GUZZI a další.

Společnost MIVV vyvinula a dále pracuje na  mnoha projektech na OEM poli. Například řada DUCATI Monster, 996, 748 a  Multistrada jsou vybaveny výfuky MIVV, dále Moto Guzzi – California a  Nevada, Derbi Senda, Aprilia Scarabeo, RSV1000, RS125 a Pegaso Strada  650. Bez těchto zkušeností by nemohli plánovat a vyrábět inovativní moto výfuky a výfukové systémy, které přesně splňují požadavky výrobců motocyklů. Na straně  MIVV je velká vůle po neustálém zlepšování procesů a výrobků kombinovaná s odhodlaností a vášní k produktům, díky tomu dosahují svých cílů na  všech světových trzích.

Moto výfuky MIVV
Know-how společně s moderními technologiemi zaručuje produkt s vysokou výkonností a skvělým designem. Tyto charakteristiky jsou nezbytné, pokud  chcete dát motocyklu tu pravou energii a zároveň povznést jeho stylové  prvky.
 Hlavní typy měření při vývoji výfuků:
 a)    Výkon výfukového systému: - kroutící moment a výkon na zadním kole, diagnostika tlaku výfukových  plynů
 b)    Akustická měření - hlukové zkoušky, testy kvality zvuku výfukového systému)
 c)    Vibrační měření - měření hlučnosti moto výfuku způsobené vibracemi
 d)    Teplotní měření - pomocí termočlánků a infračervené termografie
Konstrukční fáze začíná průměrnou numerickou simulací výfukového systému  za vložení očekávaných podmínek, které nejlépe imitují skutečné podmínky. Pomocí získaných výsledků se vyrobí prototyp výfukového systému, který je dále upravován podle experimentálních výsledků  získaných na testovacích lavicích a sérií phonometrických měření. To později umožňuje kalibrovat celkovou hlučnost podle zákonných hladin bez omezení výkonnosti výfukového systému. Analýza kvality zvuku za použití  spektrálního analyzátoru se provádí pro kalibrování zvuku moto výfuku za účelem  nalezení zvuku, který je příjemný a atraktivní pro zákazníka = kvalita  zvuku. Teplotní měření pod zatížením se provádějí pro odhalení možných problémů  v tepelně nejzatíženějších místech výfukového systému. Nakonec je celý výfukový systém podroben cyklu životnostních testů, pro  zajištění a ověření spolehlivosti pro jeho celou dobu životnosti.


moto výfuky Mivv 

Závodní podpora Nejlepší řešení se získávají na závodní  trati.
Do závodního světa nelze vstoupit, pokud nemáte nezbytné technické  znalosti, které jsou bezpodmínečně nutné i při vývoji technicky  vyspělého výrobku. Zkušenosti získané vývojem výfukových systémů a velká  chuť po závodních úspěších umožnila firmě MIVV vstoupit mezi elitu i v  těch největších a nejprestižnějších závodech. MIVV se účastní kolotoče Moto GP. Je oficiálním partnerem továrního týmu  Repsol Honda, se kterým získal v roce 2006 titul mistra světa. Firma také podporuje tým CtbkCorse ve světovém šampionátu Endurance.
MIVV je partnerem i v oblasti motokrosu, endura a motardového závodění. Podporuje např. týmy NRT Racing – Hard Bike (MX, Itálie), GSE Racing  Team (enduro, Itálie) a v oblasti motardů jsou to Suzuki Supermotard a TM Racing Factory.
Řada SUONO je výsledkem využití zkušeností  MIVV ze světa MotoGP a práce týmu „Marabese“ – týmu italských designérů,  kteří pracují v motocyklovém sektoru.
          

WWW Stránky výrobce MIVV

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay