Náš kód: P234335

přilba s headsetem Outrush R, SENA (lesklá bílá)

Varianta:
7 598 Kč Včetně DPH
6 279 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Výklopné helmy     Helmy s headsetem

přilba s headsetem Outrush R, SENA (lesklá bílá)
7 598 Kč
+ -

Popis a parametry

Nová výklopná přilba s integrovaným headsetem.Další evoluce konceptu SENA Smart Helmet:

Poznejte další evoluci integrovaného interkomu a designu, kterému můžete věřit. Outrush R se přizpůsobí jakýmkoliv jízdním podmínkám, jedno zdali jedete na schůzku ve městě nebo míříte do nejzapadlejších koutů naší vlasti. Vlastní tělo headsetu je tenké s jasnými a velkými tlačítky což činí ovládání jednoduchým. Samozřejmostí je párování s mobilem pro přijímání hovorů, k poslechu hudby či pokynů z navigaceKlíčové vlastnosti přilby Outrush R:

  • Vyklápěcí přilba s čirým plexi a nastavitelným slunečním štítem.

  • Mikrofon a reproduktory plně integrovány do přilby.

  • Čtyřcestný Bluetooth interkom, dvoucestný interkom s HD zvukem.

  • Třítlačítkové ovládání na levé straně.

  • Rychlé párování v aplikaci Sena Utility App pomocí QR kódů.

  • K dispozici varianty matná černá a lesklá bílá, ve velikostech S-M-L-XL-2XL

  • Hmotnost (velikost M): 1750 g

  • Plexi s UV filtrem a ochranou proti poškrábání a zamlžení.

  • Odnímatelný a pratelný interiér.


Funkční technologie s modulárními prvky:

Tato přilba v sobě snoubí funkčnost i styl. Má skořepinu z polykarbonátového ABS a EPS výplň s proměnlivou hustotou materiálu, 3 ventilace - na bradě, nahoře a vzadu. přilba má duální ECE homologaci, což znamená že je homologovaná vcelku i s otevřenou bradovou částí.Bluetooth interkom který je vyzkoušený a vylepšený:

Bluetooth headsety od SENY vždy přicházejí vybaveny nejnovějšími technologiemi a Outrush R není výjimkou. Má Bluetooth 5.0 což umožňuje rychlejší a stabilnější přenos a další vychytávky, jako například HD zvuk v případě dvoucestné komunikace. Maximální dosah je pak 0,9 km s dobou hovoru až 12 hodin (přilbu dobijete za 2,5 hodiny).Připojte se k mobilnímu telefonu:

Přes Bluetooth spárujte Outrush R s chytrým telefonem a získejte okamžitě přístup například k Vaší hudbě. Pokud posloucháte hudbu a někdo Vám volá tak se díky funkci Audio Multitasking hudba nevypne, nýbrž pouze ztlumí, aby se po ukončení hovoru opět zesílila na původní úroveň.Rychlejší a snadnější párování s pomocí aplikace Sena Utility App:

Outrush R je kompatibilní s aplikací Sena Utility App přes kterou můžete upravovat funkčnost celého headsetu. Ať se jedná o přepínání jazyků pro ovládání pomocí hlasových zkratek, nebo kvůli přístupu ke stručnému návodu. V aplikaci také můžete využít Smart Intercom Pairing kdy pro spárování stačí naskenovat QR kód z aplikace spolujezdce.

Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.


Náš kód: P234335
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání