Podložka pístku K-TECH SH12-3425 12.00x34.00x0.25
Podložka pro nastavení d12mm D34mm t0,25mm Více informací
Popis a parametry
Podložky pístku
Podložky pístku K-Tech jsou vyráběny z materiálu Sandvik 20C třídy 3 a jsou omílány (tumble finished). Jsou k dispozici s vnitřními průměry 6 mm, 7 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm a 16 mm a v pěti tloušťkách: 0,10 mm, 0,15 mm, 0,20 mm, 0,25 mm a 0,30 mm. Všechny podložky pístku jsou dodávány v minimálním množství 25 kusů.