Náš kód: P153886

Motorový olej SILKOLENE COMP 4 20W-50 - XP 601450891 4 l

1 574 Kč Včetně DPH
1 301 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     4T - Motorové oleje COMP 4 SILKOLENE 4l

Motorový olej SILKOLENE COMP 4 20W-50 - XP 601450891 4 l
1 574 Kč
+ -

Popis a parametry

Řada SILKOLENE COMP 4 XP

Esterové syntetické motorové oleje pro vysoce výkonné čtyřtaktní motocykly a pro nejnáročnější podmínky (včetně sportovního použití).

 

Popis

Řada motocyklových motorových olejů SILKOLENE COMP 4 XP je vyrobena s pomocí XP technologie pro vysoce výkonné čtyřtaktní motory silničních a off-road motocyklů. XP technologie využívá inovativní složení základového oleje s vysokou odolností ve střihu a vysokou stabilitou společně se stabilními estery k dosažení vysokého výkonu motoru, maximální ochrany motoru a převodovky proti opotřebení, snížení spotřeby oleje a paliva; a to dokonce i v extrémních závodních podmínkách. XP technologie bojuje proti opotřebení motoru a snižuje tření na všech klíčových místech jak ve velmi vysokých teplotách, tak i během studených startů.

API SM

JASO MA2

 

Oleje a maziva nejvyšší kvality pro motocykly. 

FUCHS Silkolene jako 100% motocyklová značka 

FUCHS Silkolene je globální značka prodávaná ve více než 50 zemích s více než 30 lety odborných znalostí v oblasti výzkumu a vývoje. Se svým obsáhlým a neustále se rozvíjejícím sortimentem je volbou mnoha vítězných závodních týmů. 

Výrobky Silkolene jsou používané, schválené a žádané předními profesionálními týmy v MotoGP, World Superbikes WSBK, British Superbikes BSB a v mnoha dalších šampionátech včetně motokrosu a motokár. 

 

Produkty Silkolene nabízejí uživateli měřitelná vylepšení výkonnosti díky vývoji za použití nejnovějších technologií v oboru maziv. Použitím produktů FUCHS Silkolene získáte jedinečný “Olejový tuning ”. 

100% zaměření pouze na maziva pro motocykly, Silkolene není vyvíjen ani prodáván do jiného průmyslového odvětví 

Kompletní sortiment Silkolene splňuje nebo překračuje požadavky norem API & JASO MA MA2 tak, jak jsou vyžadovány v příručkách výrobců motocyklů. 

Pouze Silkolene nabízí XP technologii, která dodává až 3% zvýšení výkonu motoru, až o 18% snižuje spotřebu oleje a až o 11% snižuje spotřebu paliva, a zároveň zajišťuje nejvyšší možnou ochranu proti opotřebení mechanických částí. 


PDF Safety Data Sheet
PDF Technical sheet

Výrobce SILKOLENE
Viskozita 20W-50
Typ syntetický s estery
API SL
Objem 4 litry
JASO MA2
Náš kód: P153886
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání