FF spring preload spacer K-TECH SDEFSP25-025 (pár) 29/33x2.5mm
FF SPRING PRELOAD SPACER (Pair) 29/33x2.50mm Více informací
Na objednávku
(ks)
Porovnat
Zařazeno v kategoriích:     HPTP K-TECH
Popis a parametry
Distanční podložka pro předpětí pružinového sedla
Distanční podložky pro nastavení předpětí pružinového sedla, určené pro montáž za sedlo pružiny, s vnitřním průměrem 28,00 mm. K dispozici v provedení s výškou 2,50 mm, 5,00 mm a 10,00 mm.