+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Řidítka a příslušenství

Řídítka na motorku FASTON a WRP. Rukojeti a závažíčka na řídítka značek RMS, UFO a MOTION STUFF. Vyberte si z široké nabídky motocyklových řídítek, závažíček a rukojetí.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 

řídítka na motorku

Výrobce Italské značky WRP má více jak 30 let zkušeností ze závodních aktivit. Hlavními faktory je silná podpora závodních týmů, budování a utvrzení jména značky v závodním odvětví motocyklového průmyslu - intenzivní testování na závodních tratích jenž umožňuje vyvinout takové produkty, které splňují i požadavky těch nejlepších závodníků jezdících v nejlepších závodních sériích na světě, což se projevuje na kvalitě všech produktů.

WRP

WRP products jsou součástí : FIM World Championships, MotoGP,  Superbike, Supersport, Motocross, Freestyle MX, Supermoto a Rally,  AMA Supercross, AMA Motocross

WRP logo

Od roku 1999 WRP spolupracovalo s řadou světových týmů jako je např.: MotoGP Team Kenny Roberts, Superbike Team Ducati Guandalini,  Motocross Teams Pro Circuit Kawasaki, Husqvarna Factory,  Ricci Racing Yamaha,  Silver Action KTM,  Sarholz KTM,  SRS Honda,  Supermoto Teams Husqvarna,  Suzuki factory.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay