+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

RAKOUSKO - Z Nauders do okolí a za hranice

RAKOUSKO - Z Nauders do okolí a za hranice
  • Vaše cena:5 100 
ks
Dárek ke každému nákupu nad 2 500 Kč.

RAKOUSKO - Z Nauders do okolí a za hranice

Tyrolsko je zemí chráněných oblastí a Alp, které zabírají přibližně 3/4 území této spolkové země. Pro motorkáře je to místo, které je snadno dostupné a má velmi dobrou infrastrukturu. Vzhledem ke své poloze, je Tyrolsko ideálním bodem pro návštěvu okolních států.

 

Naše nabídka tras Vás provede po silnicích Tyrolska anebo také Itálie a Švýcarska. Většinou se jedná o delší celodenní trasy, které ovšem můžete pozměnit dle aktuálních podmínek a spojit jízdu na motorce se zastávkou u některých z turistických výletních cílů.

Odpolední projížďka je poměrně náročná trasa, která ale rozhodně stojí za to! Zavítáte do Itálie i Švýcarska a projedete několik známých dvoutisícových průsmyků (např. průsmyk Passo di Stelvio , Umbrailpass). Trasu můžete absolvovat celou nebo v případě, že vyjíždíte z Nauders, můžete ji rozdělit na dvě kratší trasy do dvou dní, což je ideální v případě špatného počasí nebo únavy.

Druhá trasa zaručí, že si vychutnáte Tyrolsko i Itálii. Opět se jedná o delší trasu (přes 300 km). V Itálii navštívíte město Merano, kde si určitě udělejte zastávku a prohlédněte si historické centrum města, lázeňský park a domy a posilněte se zde obědem nebo kávou.

Byla by škoda být v blízko Itálie a nepodívat se do známých středisek jako je Livigno nebo Bormio, které jsou spojeny horským průsmykem Passo di Foscango (2 291 m). Následující trasa Vás opět zavede za poznáním krás Itálie a Švýcarska, kde projede i jediným národním parkem na území Švýcarska.

K dispozici jsou vysoce kvalitní mapy, stejně jako tourbook a data do Vaší GPS.

 

Cena zahrnuje:

  • + 5 dní s polopenzí
  • + turistické tipy
  • + moto itinerary v elektronické formě

Cena nezahrnuje:

  • - dopravu
  • - delegáta
  • - průvodce
  • - cestovní pojištění
     

Cena:  od 5.100,- Kč (1 osoba - 2 lůžkový pokoj)

 

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay