Náš kód: P224765

přilba s headsetem Outstar S, SENA (matná černá)

Varianta:
6 581 Kč Včetně DPH
5 439 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Otevřené helmy s plexi     Helmy s headsetem

přilba s headsetem Outstar S, SENA (matná černá)
6 581 Kč
+ -

Popis a parametry

Zapomeňte na Savage a Econo, po modelu Outstar nyní přichází inovovaná verze - Outstar SJezděte ve spojení s praktickými funkcemi:

Outstar S je otevřená chytrá přilba, která je vybavena osvědčenou komunikační technologií Sena. Přilba Outstar S s certifikací ECE je připravena k použití ihned po vybalení, není nutná žádná instalace. Ať už chcete komunikovat s ostatními jezdci, nebo spárovat svůj smartphone a poslouchat pokyny GPS, Outstar S nabízí praktické funkce, které vaši jízdu posunou na vyšší úroveň.Klíčové vlastnosti přilby Outstar S:

  • Bluetooth® 5.0

  • Čtyřcestný interkom Bluetooth

  • HD 2-cestný interkom

  • Certifikát ECE

  • Výsuvná sluneční clona

  • Kompatibilní s aplikací Sena Utility

  • K dispozici varianty matná černá a lesklá bílá, ve velikostech S-M-L-XL


Bezpečnost a inovativní design:

Outstar S má certifikaci ECE a bezpečně drží na svém místě díky elegantnímu popruhu s mikro západkou pod bradou. Outstar S nabízí obličejový štít a zatahovací sluneční clonu pro větší pohodlí při jízdě na přímém slunci. Ventilační systém přilby umožňuje jezdci pohodlí díky dvěma vstupním a dvěma výstupním větracím otvorům. Přilba Outstar S je vybavena elegantním třítlačítkovým ovladačem na levé straně přilby pro pohodlné ovládání při jízdě na skútru nebo motocyklu.Komunikace mezi jezdci:

Outstar S s rozhraním Bluetooth 5.0 umožňuje uživatelům snadno komunikovat s partnery na motocyklech z helmy do helmy prostřednictvím integrovaného čtyřcestného interkomu Bluetooth.Díky technologii Advanced Noise Control™ je snížen hluk větru a okolní hluk při jízdě, což vede k menšímu rušení zvuku v interkomu. Outstar S má dosah interkomu až 900 m a dobu hovoru 12 hodin. Při spojení pouze s jedním dalším jezdcem si uživatelé užijí interkom v HD kvalitě.Připojení chytrého telefonu a aplikace Sena Utility:

Outstar S lze spárovat s chytrým telefonem a poslouchat hudbu, využívat GPS navigaci, přijímat telefonní hovory a další funkce. Funkce Audio Multitasking umožní uživatelům bezproblémově poslouchat hudbu z telefonu a zároveň si přitom bez hnutí prstem povídat s partnery přes interkom. Outstar S lze také používat s aplikací Sena Utility App, která umožňuje upravovat různá nastavení zařízení přímo z chytrého telefonu. Aplikace Sena Utility App obsahuje také funkci Smart Intercom Pairing, což je snadný způsob, jak spárovat Outstar S až se třemi dalšími zařízeními Sena podporujícími technologii Bluetooth naskenováním QR kódu.Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.

Náš kód: P224765
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání