Náš kód: P224754

přilba s headsetem Outride, SENA (matná černá)

Varianta:
od 7 089 Kč Včetně DPH
od 5 859 Kč Bez DPH
Na centrálním skladu ČR
+ -
(ks)

Porovnat

Zařazeno v kategoriích:     Integrální helmy     Helmy s headsetem

přilba s headsetem Outride, SENA (matná černá)
7 089 Kč
+ -

Popis a parametry

Nová základní integrální přilba s Bluetooth headsetemModulární přilba v novém pojetí:

OutRide nabízí pohodlí komunikace Bluetooth® zabudované přímo do vaší motocyklové přilby. OutRide s certifikací ECE je elegantní celoobličejová přilba s vestavěným komunikačním systémem Sena, který umožňuje čtyřcestnou konverzaci přes Bluetooth a párování se smartphonem pro hudbu, GPS a další funkce. Přilbu OutRide můžete spárovat s jakýmkoli zařízením Sena podporujícím technologii Bluetooth.Motocyklová přilba OutRide je vybavena mnoha funkcemi, mezi které patří například:

  • Výsuvná sluneční clona

  • Připojení Bluetooth 5.0

  • Integrované reproduktory a mikrofon

  • Čtyřcestný interkom Bluetooth

  • Certifikace ECE

  • Audio Multitasking

  • Ovládání pomocí tří tlačítek

  • K dispozici ve velikostech S-XXLCo nejjednodušší komunikace při jízdě:

OutRide má certifikaci ECE, středový oválný profil a mikrometrickou přezku pro bezpečné zapínání pod bradou. Přilba je vybavena integrovaným výsuvným hledím pro pohodlnou ochranu před sluncem při jízdě během dne. Přilba OutRide byla navržena s větracími otvory na bradě, na temeni spolu s dalšími týlními větracími otvory. Elegantní třítlačítková ovládací jednotka na levé straně přilby umožňuje intuitivní uživatelské rozhraní, které usnadňuje ovládání během jízdy.Interkom pro komunikaci mezi přilbami:

Přilba OutRide je vybavena vestavěným komunikačním systémem Sena, který je připraven k použití ihned po vybalení, bez nutnosti instalace. OutRide nabízí čtyřcestný interkom Bluetooth a je kompatibilní s jakýmkoli zařízením Sena vybaveným Bluetooth. Při spárování pouze s jedním dalším jezdcem budou mít uživatelé OutRide k dispozici HD 2-cestný interkom. Přilba má pracovní vzdálenost interkomu 900 m a dobu hovoru až 12 hodin.Párování smartphonu pro poslech hudby, GPS a dalších funkcí:

Spárujte svůj chytrý telefon s motocyklovou přilbou OutRide prostřednictvím připojení Bluetooth a získejte přístup k funkcím svého telefonu na cestách. Poslouchejte hudbu, poslouchejte navigaci GPS a dokonce přijímejte telefonní hovory. Díky funkci Audio Multitasking můžete bez přerušení poslouchat jak své přátele na kole, tak i své skladby.Smartphone konektivita a aplikace Sena Utility App:

OutRide lze spárovat s chytrým telefonem a poslouchat hudbu, využívat GPS navigaci, přijímat telefonní hovory a další funkce. Funkce Audio Multitasking umožní uživatelům bezproblémově streamovat zvuk z telefonu a přitom si bez hnutí prstu povídat s přáteli prostřednictvím interkomu Bluetooth. Sena OutRide lze také používat s aplikací Sena Utility App, která umožňuje upravovat různá nastavení zařízení přímo z chytrého telefonu. Aplikace Sena Utility App obsahuje také funkci Smart Intercom Pairing, což je snadný způsob, jak spárovat OutRide až se 3 dalšími zařízeními Sena s technologií Bluetooth pouhým naskenováním QR kódu.OutRide je k dispozici ve velikostech S, M, L, XL a XXL v matné černé a lesklé bílé barvě.Headsety SENA umožňují komunikaci s headsety ostatních značek díky funkci Universal Intercom Pairing.

Náš kód: P224754
0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání