+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Moto kamery

Kamera na přilbu

Outoodorové - tedy venkovní - kamery se vzhledem ke značným možnostem využití a velice příznivým cenám stávají stále oblíbenějšími pomocníky na zachycování obrazu a zvuku při vašich adrenalinových aktivitách a dobrodružstvých nejenom na motorce.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 

S kamerou si užujete opravdu spousty zábavy a zachytíte své nádherné a neopakovatelné prožitky . Kameru můžete využít nejen na přilbu, ale třeba také upevnit přímo na motocykl, nebo využít do vody. Outoodorové kamery se vyznačují především svým malým provedením a extrémní odolností. Záznamy, pořízené z outoodorových kamer jsou ve velice dobré kvalitě obrazu, ale i zvuku.

Pokud při svých aktivitách používáte přilbu, je vhodné umístit kameru právě na ni. Uchycení  kamery je velmi lehké a najčastěji se dělá pomocí držáků, nebo nalepovacích pásek. Upevnění kamery je spolehlivé a proto nemusíte mít obavy, že by se s kamerou cokoliv stalo.

Kamera na přilbu

Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné kamery na helmu či motorku, pak se vám volbu té nejvhodnější kamery pokusíme ulehčit. Podívejte se na naše jednotlivé nabízené produkty a při pečlivějším "prostudování" parametrů si jistě vyberete tu nejvhodnější.

Kamery nejen pro motorkáře.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay