+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Moto - cestovka

Cestovní agentura pro motorkáře

Cestovní agentura pro motorkáře

Snem většiny motorkářů je vícedenní trip, nejlépe spojený s přejezdem alpských průsmyků. Příprava nebývá jednoduchá. Nejen, že je nutno získat informace o zamýšlených destinacích, ale také naplánovat ubytování, zajistit doplňkový program, letní slevové karty, umožňující návštěvu atraktivit, ale i např. neplacení mýtného na Grossglockner. My Vám ve spolupráci s cestovní agenturou Viamoto nabízíme ucelené tripy a to pobytovépoznávací  a  individuální

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 Zájezdy jsou vhodné pro jednoho motocyklistu popř. se spolujezdcem, ale i motorkářské party. Rádi Vám rádi nabídneme zájezd a ubytování, zaměřené na relax a pohodu. Součástí naší nabídky jsou komplexní podklady pro vícedenní tripy do motorkářsky atraktivních alpských oblastí – oblíbené a prověřené trasy nebo okruhy vč. GPS dat do navigací. Doporučíme Vám atraktivity stojící za návštěvu, pomůžeme i s přepravou motorek apod.

Alpy

 Cestování na motorce je vášeň, rychlost, adrenalin, volnost – zkrátka absolutní nádhera pro motorkáře. Motocykly jsou nejlepší dopravní prostředek, ze kterého je kontakt s okolní krajinou dokonalým zážitkem. K tomu účelu je tu pro vás naše Cestovka pro motorkáře. Alpy k takovým zážitkům přímo vybízejí. Jsou nejvyšším a největším horským systémem Evropy. Zasahují od Ligurského moře až po údolí Dunaje u Vídně. Mají rozlohu cca 220 000 km² a dělí se na množství horských masívů. Zasahují do sedmi států a mají množství vysokohorských silnic, které vás zavedou také až nad hranici dvou tisíc metrů nad mořem.

 

Alpy

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay