+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Cestovní komplety

Moto komplety mají skvělé vlastnosti jako jsou funkčnost, pohodlí a důmyslný systém odvětrání. Díky tomu jsou komplety špičkovým moto oblečením. Na výrobu kompletů jsou použity kvalitní technické materiály s extrémní pevností a odolností proti oděru.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

Díky kvalitní technologii má komplet excelentní pevnost, vysokou odolnost proti roztržení, propíchnutí a samozřejmě i proti běžnému opotřebení. Textilní motocyklový set kalhot a bundy - moto komplet - je navržen zejména pro jízdu v náročném terénu na motorce i čtyřkolce. Použitý materiál je odolný, voděvzdorný a větruvzdorný. Reflexní pásky a jiné prvky zvyšují viditelnost ve tmě a výrazně zvyšují bezpečnost jezdce.

Moto komplety01

Kritická dopadová místa jsou vybavena zpevněnými částmi. Svou zásluhu pro pohodlné ježdění má u moto kompletů také odepínatelná a pratelná vnitřní zateplená vložka. Nepromokavé zipy s ochranou proti profouknutí jsou velice příjemnými prvky. Vnitřní prodyšné lemování, stahování bundy i kalhot v pase, šle se zapínací sponou, rukávy zakončené zipem a sponou na suchý zip pro snadné nasazování rukavic - to je celková pohodlnost u moto kompletů.

Cestovní komplet

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay