+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Interkomy na motorku

Interkom

Jezdíte ve dvou a rádi pokecáte s přísavkou?  Vyrážíte s grupou na výlety nebo na dovolené a chcete být ve spojení?
Máme pro vás interkomy na motorku a komunikátory s dosahem až 2 km. Vsaďte při nákupu interkomu na motorku na jistotu se značkou SENA. Budete ohromeni kvalitou zvuku a radost vám udělá intuitivní ovládání i vysoká spolehlivost.
Jednoduše připevníte na helmu, nebo přímo na hlavu. A pak už jen sdílíte své aktuální pocity z cesty s ostatními nebo je můžete upozornit na možná nebezpečí nebo super svíčkovou v nejbližším motorestu.

Vrhněte se do výběru interkomu na motorku a zpříjemněte si cestování komunikací s ostatními.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

Nevíte si rady s výběrem interkomu na motorku? S důvěrou se na nás obraťte. Ochotně a odborně pomůžeme. Volejte +420 774 127 866 nebo pište na mail eshop@motomach3.cz.
Jsme jedni z vás. Taky máme své koně. Motorkám rozumíme a interkomy na motorku sami používáme.

A pamatujte, dobře se o svého koně starejte! Protože jak se o koně postaráte, tak vás povozí.
Přejeme dobrou jízdu a šťastný návrat.
Jezděte opatrně.  Víte přece, že je lepší ztratit vteřinu v životě, než život ve vteřině.

 

Značka SENA je světový výrobce bluetooth interkomů. Technická řešení a inovace dělají z interkomů SENA lídra na trhu, což potvrzuje i řada světových ocenění.

Interkom

Interkomy jsou jednoduše a intuitivně ovladatelné a uživateli nabízí nejlepší kvalitu zvuku. Telefonování, poslech rádia, MP3 či GPS je nyní snazší než kdykoliv předtím.

Interkomy SENA jsou vhodné pro všechny nadšence outdoorových sportů a obdobných koníčků či vášní, kteří chtějí zůstat ve spojení v každé situaci. Jednoduše upevnitelné na přilbu, nebo také přiímo na hlavu (v závislosti na vybraném modelu). Interkomy SENA se tšší vysoké oblibě hlavně medi motorářii, cyklisty a sportovními jezdci - ale širokému využití se meze nekladou. V naší nabídce najdete modelové řady interkomů na motorku jako jsou SENA 20S, SENA10A a další.

Interkom

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay