+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Interkomy / komunikace

Interkom komunikace

Interkomy pro integrální, výklopné i otevřené helmy

Interkom pro motorkáře zpříjemní zejména při dlouhém cestování komunikaci mezi řidičem a spolujezdcem, nebo mezi jednotlivými jezdci. Při domlouvání trasy, řešení dopravní situace či dohadování o tom kde je na cestě lepší svíčková.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

Interkomy - jednoduchá komunikace pro motorkáře

Interkom dnes patří mezi žádané a vyhledávané moto doplňky. Využívá se pro komunikaci se spolujezdcem i s dalšími motocykly, a to až na vzdálenost 2000 metrů. Nabízíme interkomy na motocykl v drátovém provedení i originální bluetooth interkomy. Můžete vybírat mezi několika modely interkomů od různých značek, které vynikají spolehlivostí i kvalitou zpracování.

Klasický interkom pro 2 přilby i interkom až pro 6 motocyklistů

Moderní interkom dnes diponuje kvalitní reprodukcí akustického signálu, bezdrátovým dálkovým ovladačem a možností vzájemného spárování několika jezdců. Zákazníky velmi oblíbený interkom 6rmi bluetooth nahradil nový interkom G6BT, který vyniká vysokou odolností proti větru, aerodynamickým tvarem a redukcí šumu. Tento bluetooth model je možné použít jako interkom 2 přilby i jako interkom pro komunikaci až mezi šesti jezdci.

Interkom

Interkom g6bt bluetooth místo interkom 6rmi bluetooth

Mezi nejoblíbenější produkty se zařadil interkom 6rmi bluetooth, který ale již naše nabídka nezahrnuje. Interkom 6rmi bluetooth byl nahrazen novým modelem - interkom G6BT bluetooth. Tento interkom je možné použít pro výklopnou i otevřenou moto helmu. Je vhodný jako interkom pro 2 přilby i pro komunikaci mezi více motocykly. Za atraktivní cenu Vám nabízíme i tradiční drátový intercom, který je možné využít u všech modelů přileb. Drátový interkom 2 přilby je vhodný zejména na komunikaci se spolujezdcem.

Ale to není zdaleka vše, co nabízíme. Vstupte na kategorii Interkomů a vyberte si ten, který vás nejvíce zaujme a osloví.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay