+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Boty na motorku

Chcete si koupit kvalitní boty na motorku od někoho, kdo tomu rozumí a ideálně, kdo je sám motorkář? Pak jste tu na správné adrese. Sami na motorkách jezdíme a věříme, že si u nás svoje nové boty na motorku vyberete. U nás najdete boty na cestovní i sportovní motorku, na chopper i na motocross.
Na výběr jsou různé materiály, ze kterých jsou boty na motorku vyrobeny, např. broušená či voděodolná nappa kůže, goretex, nebo kombinace textilu s těmito materiály. Každý materiál má svoje výhody. Rádi Vám s orientací v nabídce i s výběrem samotným pomůžeme. Pod tímto textem je možné vyfiltrovat si typ bot i výrobce podle Vašich preferencí. Nejenom v životě, ale i na motorce platí, že to chce klidnou hlavu a nohy v pohodě. A k tomu vám dobře poslouží boty na motorku právě od Motomach3.cz.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 

Nejste si jisti, které boty na motorku vybrat? Potřebujete s něčím poradit? S důvěrou se na nás obraťte, poradíme s velikostí i s vhodností bot pro Vaše konkrétní využití a pro konkrétní motorku. Výběr značek je u nás bohatý, za všechny jmenujme boty na motorku ROLEFF, FM RACING, IXS, FLY nebo ALPINESTARS a další.

Máme nejen boty na motorku, ale také spoustu dalších užitečných a potřebných věcí. U nás na motomach3.cz najdete oblečení na motorku, konkrétně oblíbené bundy na motorku, rukavice i helmy na motorku a další příslušenství a doplňky i oblečení na motocross.

Pokud jste aktuálně ve stavu, že přemýšlíte o pořízení nové motorky, i Vám máme co nabídnout. Projděte si náš sortiment skútrů, motorek a čtyřkolek. Jsme autorizovaným prodejcem motorek a skútrů značek Derbi, SYM, Yuki, Keeway, Benelli, Hyosung, Sherco a dalších. Obvykle u nás najdete i pár bazarových kousků. V nabídce máme také elektrokola.

Boty na motorku

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay