+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Skútry

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

Skútr (z angl. scooter, koloběžka) je jednostopé motorové vozidlo podobné motocyklu, převážně s malými koly a s motorem většinou o kubatuře 50 - 125 cm³, případně elektromotorem. Řidič nesedí obkročmo, nýbrž snožmo jako na židli. Běžně jsou vybaveny variátorem a automatickou spojkou. Tyto nízko-objemové skútry obvykle slouží jako přepravní prostředek na krátké vzdálenosti - typicky pak v rámci obce.

Horní třídu skútrů tvoří velké cestovní skútry s objemem motoru 250 až 650 cm³ a s výkony 20 až 50 koní. S těmito skútry lze již pohodlně absolvovat dlouhé vzdálenosti. Většina skútrů dále může být vybavena nosičem na zavazadla a kufrem. Výhodou je také rovná podlaha na rozměrnější zavazadla. Prvním masově vyráběným skútrem se stala Vespa z italské továrny Piaggio.

SYM skútr

Skútr je ideálním dopravním prostředkem do města, ale může být i stylovým módním doplňkem. V posledních letech se skútry staly oblíbeným dopravním prostředkem pro mladou generaci.

Italské, španělské, taiwanské, korejské i čínské skútry jsou od ověřených, světově známých výrobců.  Všechny námi nabízené skútry jsou velmi kvalitní. Při výběru je pořeba vzít v úvahu využití a poměr cena / výkon a zpracování. Rádi Vám pomůžeme vybrat skútr vhodný Vaším potřebám. Vybraný skútr lze u nás zakoupit rovněž na splátky s minimální počáteční investicí.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay