+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Pitbike

pitbike

Co je to pitbike?

Pitbike jsou malé motocykly, které původně pochází z motocyklu Honda Monkey. Za původ vzniku motocyklu se považují Spojené státy americké. Ve velké míře se využívají též v Austrálii.

Zobrazit filtry a výrobce / Skrýt filtry
loading

 

Přestože jsou určené zejména pro mládež, dnes je využívají všechny věkové generace. Název Pitbike vznikl odvozením z termínu Pitline, což je startovní rošt. Pravděpodobně motocykly používali mechanici při poslední údržbě na startovním roštu. Stroje jsou miniatury MX motocyklů, většinou osazených čtyřtaktním motorem, zpravidla o objemu 110, 125, 140 a nebo též 160 ccm.

pitbike

Anglická značka Stomp působí na trhu pitbike již sedmým rokem, nabízí nejširší modelovou řadu pitbike od nejmenších pro děti až po závodní stroje s kompletní nabídkou náhradních dílů. Každoročně se prodá 5000 kusů pitbike Stomp na trhu po celé Evropě, což samo o sobě svědčí o oblíbenosti této značky, kvalitě zpracování a spolehlivosti.

Pitbike

Motorky Pitbike se používaly a také dodnes používají pro volný pohyb po depu při závodech. V současnosti jsou velmi populární po celém světě a vznikají i jednotlivé závody těchto motocyklů. Jízdní vlastnosti umožňují provozovat jak motokros, tak i ostatní motocyklové sporty jako je supercross, supermoto, FMX či free-style. PITBIKE jsou velmi populární také u mnoha hobby jezdců.

Pitbike jsou zkrátka malé motorky pro malé i dospělé. Svojí velikostí jsou skladnější, nenáročné na přepravu a ideální pro takzvané "pořádné vyblbnutí".

Jestliže si v našem e-shopu Motomach3 objednáte pitbike, bude Vám dodán zkompletovaný.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay