+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Dětské čtyřkolky

ATV pro děti

loading


ATV pro děti

Benzínová čtyřkolka 49cc
Dětská benzínová čtyřkolka je vhodná pro děti od cca 3 let věku a v
ýšce dítěte cca 100cm. Plyn se přidává páčkou palcem na pravé straně řídítek jako u dospělých čtyřkolek. Čtyřkolka může být vybavena dálkovým ovládáním, kterým je možnost na vzdálenost do cca 120m čtyřkolku nastartovat a případně vypnout motor když by se dítě řítilo na nějakou překážku. Dětská čtyřkolka se startuje elektricky, tlačítkem na řídítkách nebo na DO nebo manuálně (jako třeba motorová pila). Benzínová čtyřkolka vyžadujena rozdíl od elektrickévyšší údržbu spojenou s občasným vyčištěním karburátoru. Čtyřkolka je poháněna 2-taktním motorem. Palivo je MIX - Natural 95 + vysokootáčkový olej.

Benzínová čtyřkolka ATV 125cc
Čtyřkolky ATV pro děti o kubatuře 125cc je vhodné pro jezdce cca od 7 let a celkem pohodlně se na ní vejde i dospělá osoba. Plyn se přidává páčkou na palec na pravé straně řídítek jako u velkých čtyřkolek. Čtyřkolka může být vybavena dálkovým ovládáním, kterým je možnost na cca 120m čtyřkolku nastartovat či vypnout. Čtyřkolka 125cc je osazena čtyřtaktním motorem. Palivo je Natural 95. Čtyřkolka je automatická - řazení pouze vpřed / vzad (vpřed / neutral / zpátečka), nebo poloautomatická 3 rychlosti vpřed + zpátečka (1-2-3 vpřed / neutral / zpátečka) - řadí se bez spojky, pouze se nechají opadnout otáčky a rychlost se zařadí. Čtyřkolka je osazena 7", nebo 8" koly.

Benzínová čtyřkolka ATV 150cc
Dětská čtyřkolka ATV 150cc je již velká čtyřkolka a je velikostí vhodná jak pro děti cca od 13 let, tak i pro dospělé
osoby. Je rovněž osazena čtyřtaktním motorem. Palivo je Natural 95. Čtyřkolka je automatická - řazení pouze vpřed / vzad (vpřed / neutral / zpátečka). Čtyřkolka se startuje elektrickým startérem na řídítkách.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay