+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

ITÁLIE - Za poznáním Dolomit

ITÁLIE - Za poznáním Dolomit
  • Vaše cena:18 200 
ks
Dárek ke každému nákupu nad 2 500 Kč.

ITÁLIE - Za poznáním Dolomit

Horské louky, krásná údolí, modrá jezera a řeky s průzračnou vodou, skalní ledovcové masivy,rozeklané vrcholy hor, rozmanitá fauna a flora….to je část Italských Alp známá jako Dolomity, které je oblíbené turisty, cyklisty, ale také motorkáři. Horské silnice a přejezdy po údolích, které vás zavedou např. do známého města Cortina d´Ammpezzo, k nejslavnějšímu útvaru v Sextenských Dolomitech jménem Tre Cime di Lavaredo nebo k Tofanským hradbám, rozhodně stojí za návštěvu!

Ideálním výchozím bodem pro cesty směr Dolomity bude ubytování v městečku Sillian v tyrolském okrese Lienz, ve kterém pocítíte venkovskou atmosféra, tradice a přátelskou náturu místních.

 

Nabízíme Vám tři trasy, které Vás zavedou na známá a oblíbená místa v Dolomitech, a zároveň poskytnou příjemnou cestu plnou zatáček, průsmyků, horských silnic, ale také poklidnou projížďku po údolích. Posuďte sami…

Projížďka okolo Dolomit Vás během dne provede například přes Passo Pocol se dostanete do Cortina D´Ampezzo. Zde se konaly v roce 1956 Zimní olympijské hry. Cortina je obklopena z jižní strany Antelao, na východě od Faloria a na západě od 3 Tofanů. Dole pod průsmykem Pocol se vám nabídne malé parkoviště, kde si můžete vyfotit Cortinu. Dále cesta vede k Tre Croci Pass a jezeru Misurina a pak zpět do Sillian.

Malá projíždka okolo Dolomit povede přes strmé stoupání horského průsmyku Kruezbergpass, který je tzv. hraniční průsmyk mezi provincií Jižního Tyrolska a Venetien. Pojedete přes Schluderbach a skrz údolí Hollensteintal, kde najdete nádherný výhled na Drei-Zinnen a jezero Toblach.

Karnische Dolomitenstrasse je projížďka, která vede přes historické město Tolmezzo, které má počátek už v 10. století.

Jestli si budete chtít udělat odpočinkový den, není nic jednoduššího, než na motorce vyjet po okolí města Sillian, které nabízí soustu zajímavých turistických cílů. Den můžete zakončit relaxací v hotelovém wellness centru nebo v některé z příjemných hospůdek v centru města.

K dispozici jsou vysoce kvalitní mapy, stejně jako tourbook a data do Vaší GPS.

Cena zahrnuje:

  • + 5 dní s polopenzí
  • + turistické tipy
  • + moto itinerary v elektronické formě

Cena nezahrnuje:

  • - dopravu,
  • - delegáta,
  • - průvodce,
  • - cestovní pojištění
     

Cena balíčku:  od 18.200,- Kč   (1 osoba - 2lůžkový pokoj)

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay