+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

HELITE Trhačka

HELITE Trhačka
  • Vaše cena:715 
  • Původní cena:722 
  • Ušetříte:7 
ks
Dárek ke každému nákupu nad 2 500 Kč.

HELITE Trhačka

Helite motocyklová trhačka je standardní pro všechny motocykly. To je výhodou pro ty motorkáře, kteří vlastní více motocyklů, nebo je střídají. Takoví motorkáři mohou vlastnit trhaček více a vyhnout se každodenní instalaci.

Instalace trhačky k motocyklu je rychlá a snadná, ale měla by být provedena správně. Trhačka zůstane připnutá k motocyklu po celou dobu. V závislosti na motocyklu se liší způsob jejího upevnění a nastavení. Nikdy nepřipevňujte trhačku k řídítkům. Trhačku je ideální připevnit pod sedlo, okolo rámu. Budete dělat smyčku s přezkou na tom nejvhodnějším místě na motocyklu, čím blíže k vašemu těžišti když sedíte na motocyklu, tím lépe.

Trhačka by měla být připevněna okolo robustní části motocyklu jako například rám, který „udrží sám sebe“ při  tahu přibližně 30kg.
Držte odstup trhačky dál od ostrých částí motocyklu, které by ji mohly přeříznout.
Držte dostatečný odstup trhačky od zařízení, která by ji mohla roztavit (výfuk, potrubí apod.)
Vyzkoušejte délku trhačky a nastavte tak, dokud nedosáhnete optimální délky. Optimální nastavená délka je taková, když  bude trhačka napjatá, pokud se na motorce postavíte. Pokud bude délka trhačky příliš dlouhá, může dojít ke zpoždění nafouknutí airbagu. Pokud bude délka příliš krátká může vás omezovat v pohybu. Nastavení trhačky je pro vaše bezpečí rozhodující.

 

  • Barva:černá

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay