+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Datatag - bezpečnostní systém skútr

Datatag - bezpečnostní systém skútr
  • Vaše cena:2 290 
ks
Dárek ke každému nákupu nad 2 500 Kč.

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro skútry a mopedy

Během posledních let výrazně vzrostly prodeje skútrů. Lidé více a více unaveni seděním v autech v dopravních zácpách, naštvání stále rostoucími cenami za pohonné hmoty nebo se nechtějí tlačit v občas nespolehlivé veřejné dopravě.

Bohužel tento boom skútrů je také doprovázen dramatickým nárůstem jejich krádeží. Fyzické bezpečnostní zařízení mohou pomoci chránit váš skútr do určité míry, ale profesionální zloději se nenechají odradit zámky a alarmy. Vzhledem k tomu, že skútr je relativně lehký, může být snadno naložen do dodávky a odvezen pryč během několika sekund!

Nejlepší způsob, jak chránit váš skútr, je ihned při nákupu si nechat naistalovat identifikační značení. Více-prvkový elektronický identifikační systém proti krádeži umožňuje policii identifikovat pravého vlastníka jakéhokoliv označeného skútru, a to i přesto, že registrační značka a standardní identifikační čísla byly zničeny nebo změněny.

Pachatelé krádeží dobře vědí, že všechny soudní procesy, kde byl Datatag použit jako důkaz, byly pro Datatag a klienty s označeným motocyklem úspěšné. Jakmile zloději vidí výstražné štítky na vašem motocyklu, raději jej nechají být a poohlídnou se po jiném lehčím cíli.

Systémy Datatag jsou dostupné u všech autorizovaných a významných prodejců skútrů a motocyklů. Datatag jako lídr ve Velké Británii, ale i v Evropě nabízí elektronický systém proti krádeži, který není drahý a chrání váš skútr po dobu jeho životnosti.

Datatag byl doposud instalován na doslova desetitisíce skútrů značek Yamaha, Piaggio, Vespa, Gileras a MBK. Neplatíte žádné roční poplatky, a když chcete skútr prodat, jednoduše vaši registraci přenesete na nového vlastníka.

Odbornou aplikaci bezpečnostního systému Datatag na Váš skútr provedeme přímo u nás v servisu Motomach3 Jaroměř. Cena aplikace včetně zadání do centrální databáze činí na skútr: 490,-Kč včetně DPH. 

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay