+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Datatag - bezpečnostní systém kolo

Datatag - bezpečnostní systém kolo
  • Vaše cena:949 
ks
Dárek ke každému nákupu nad 2 500 Kč.

Elektronický bezpečnostní identifikační systém pro jízdní kola

Datatag „neviditelný“ UV PRO systém pro kola nabízí více-prvkovvý přístup k identifikaci, která výrazně zne příjemňuje život profesionálním zlodějům. Tento systém lze velmi jednoduše ap likovat na vaše kolo. Obsahuje viditelné i ukryté identifikátory včetně nejmodernějšího UV nátěru, který neviditelně označí vaše kolo a dává mu unikátní identifikaci. Krádeže kol jsou bohužel velmi častým problémem. Hodně majitelů kol se domnívá, že registrací kola v nějaké lokální či výrobní databázi kolo ochrání a krádeže jako zázrakem poklesnou. Ale pravda je taková, že registrace bez správného identifikačního značení nefunguje.

Když  ani  nejsilnější  zámek  nestačí

Systémy Datatag poskytují špičkové identifikační značení spolu s pravděpodobně nejobsáhlejší databází svého druhu na světě. K tomu navíc Datatag úzce spolupracuje se státní i městskou policií v jednotlivých zemích, kterou vybavuje čtecími zař ízeními, poskytuje jim nepřetržitý přístup k registru a pravidelná školení. Majitelé kol označených systémem Datatag mohou také využít slev na pojištění od vybraných pojišťoven.

Pro efektivní zabezpečení kol je pouze jedna volba.

Na jízdní kolo si můžete bezpečnostní systém aplikovat sami. V případě Vašeho zájmu Vám však provedeme odbornou aplikaci bezpečnostního systému Datatag na Váše kolo u nás v servisu Motomach3 Jaroměř.

 

Máte-li dotaz k tomuto produktu, neváhejte se nás zeptat.

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay