+420 774 127 866

Nákupní košík

zatím prázdný

Dárkové poukazy

Někdo z vašeho okolí bude mít narozeniny, svátek, či jinou událost, hodnu obdarování? Sháníte ten správný dárek pro svého přítele, přítelkyni, někoho z rodiny, šéfa, obchodního partnera, nebo jen tak chcete udělat radost? S dárkovým poukazem se splést nemůžete.

Dárkový poukaz - univerzální

Z našeho zboží na prodejně Motomach3 si vybere každý motorkář. Dárkový poukaz zakoupíte v hodnotách od 500 Kč do 3000 Kč, případně dle dohody jakoukoliv jinou částku. Obdarovaný poukaz může využít na jeden nebo více produktů a jistě si tak vybere skutečně „to pravé“ Jeho přáním se meze nekladou a vybere si opravdu to, co chce. Darujte radost díky univerzálnímu dárkovému poukazu.

Věnujte svým blízkým, přátelům, či známým dárkový poukaz od nás, který pak obdarovaný použije na nákup oblečení, přilby, moto příslušenství, doplňků, nebo třeba náhradního dílu na svůj stroj. Jen on sám ví nejlépe, jaké je jeho přání a co by chtěl.

Nákupem dárkového poukazu máte jistotu, že zrovna tenhle dárek 100% nezůstane ležet ve skříni! A navíc, zcela jistě takovým dárkem uděláte skutečně radost. Takže pokud ještě nejste rozhodnuti a stále váháte, pak pro vás máme tenhle TIP

 

Položky označené * jsou povinné.

Pohodlné placení

Využijte bezpečný a pohodlný způsob placení díky službě GoPay.

GoPay